[راهنمای خرید و دانلود از ایران رام]ـ کلیه رام‌های عرضه شده فقط برای گوشی‌های غیر اپراتوری است(گوشی‌هایی که هنگام بالا آمدن لوگوی شرکت سازنده نمایش داده می‌شود نه لوگوی اپراتور خاص). در صورت نیاز به رام اپراتور خاص از قسمت ایمیل پشتیبانی مکاتبه فرمایید.


ـ پس از پرداخت و بازگشت به ایران‌رام، لینک دانلود مستقیم از سرور قدرتمند ایران‌رام در اختیارتان قرار می‌گیرد. همچنین فاکتور خرید به همراه لینک(های) دانلود به ایمیلتان ارسال خواهد شد. (از درج http و WWW در ابتدای آدرس ایمیلتان خودداری نمایید.)


ـ در صورت برخورد با هر نوع مشکلی(اعم از مشکل در دانلود، پرداخت و … ) از قسمت ایمیل پشتیبانی مکاتبه فرمایید.


ـ سرور دانلود در داخل کشور قرار دارد که از مزایای آن می‌توان به حداکثر سرعت دانلود ممکن بدون افت سرعت حتی در ساعات اوج مصرف شبانه اشاره کرد.


ftخانه / نرم افزار اندروید / File Commander – File Manager 3.6.13997

File Commander – File Manager 3.6.13997

com.mobisystems.fileman-w250

File Commander یکی از ساده‌ و کامل‌ترین نرم‌افزارهای مدیریت فایل در سیستم عامل اندروید است. به وسیله این نرم‌افزار می‌توانید علاوه بر فایل‌های موجود بر روی دستگاه‌های اندرویدی‌تان، به مدیریت فایل‌ها از راه دور نیز بپردازید. (FTP,Http,LAN,…)
از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار می‌توان به دسته‌بندی فایل‌ها بر اساس نوع (تصاویر، ویدئوها، فایل‌های متنی و…) اشاره کرد. این نرم افزار به طور پیش‌فرض بر روی دستگاه‌های اندرویدی سونی نصب شده است.

نکته: اگر از اندروید 4.4 بر روی دستگاه‌های اندرویدی سونی استفاده می‌کنید در استفاده از این نرم‌افزار مشکلی نخواهید داشت. اما اگر دستگاهتان سونی نیست، با توجه محدودیت دسترسی اپلیکیشن‌های غیرپیش‌فرض به تغییر محتوای کارت حافظه در اندروید 4.4، با استفاده از این‌ نرم‌افزار نمی‌توانید به تغییر نام، جابجایی، حذف و… فایل‌های موجود بر روی کارت حافظه‌تان بپردازید.

App Name: File Commander – File Manager
Package Name: com.mobisystems.fileman
Developer: MobiSystems
Version: 3.6.13997
File Size: 13M
Requires Android: 4.0 and up

دریافت File Commander

تصاویری از محیط نرم‌افزار:

filecommander.png2 filecommander.png3 filecommander.png4 filecommander.png5 filecommander1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*